Китайські злодюжки "обчищають" кишені перехожих паличками для їжі (відео)

Дата публікації
Перегляди
3551
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Китайські злодюжки "обчищають" кишені перехожих паличками для їжі (відео)

Злодій за допомогою паличок витягнув з кишені жінки мобільний

Вуличні злодії в Китаї обрали своїм "інструментом" палички для їжі. Надзвичайну майстерність крадіїв зафіксували камери спостереження.

Китайські кишенькові злодії "взяли на озброєння" палички для їжі. З їхньою допомогою вони обережно витягують речі з кишень перехожих і не залишають жодних слідів.

Одного з таких "майстрів" спіймали завдяки запису на камерах спостереження. Подібні крадіжки злодії здійснюють серед білого дня на очах. Своїми жертвами вони обирають переважно жінок в пальтах і з великими господарськими сумками.

На одному з кадрів відео видно, як злодій дістає з кишені жінки її мобільний телефон. Він перехоплює його паличками і потім загортає в білу хустку та йде геть. Жінка навіть не помітила, як її обікрали.

"Ці злочинці точно знають, що вони роблять і мають високу кваліфікацію. За допомогою паличок для їжі вони уникають бути спійманими "за руку" і не залишають відбитки пальців на викрадених речах", - вважають у поліції Китаю.

Поки китайські правоохоронці ловлять своїх злодіїв, у США набувають популярності гуртки для дітей, в яких навчають викрадати автомобілі. "Юних крадіїв" вчать відкривати замкнені двері машини, заводити автомобіль без ключа запалювання, а як бонус - пояснюють, як вибратися із замкненого багажника.

Читайте також:

Китаянка 11 років прожила з паличкою для їжі в оці

Гігантська в'язана шапка втекла з англійського Лідса (відео)

Президента Чехії зняли на відео, коли він крав ручку

Китайський парк зробив безкоштовний вхід для незайманих дівчат

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3551
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація