Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Китайський стример помер через вимогу підписників випити небезпечну рідину в ефірі

Влогер жодного разу не звертався до лікаря.

Китайський стример на ім'я Чу пив усе, що його просили підписники, щоб заробити грошей. Після кількох місяців трансляцій він помер.

Про це пише South China Morning Post.

Стримеру Чу з Китая 29 років. Він заробляв завдяки сайту liaoliao.com, де йому надсилали пожертвування за виконання екстремального завдання. Підписники вказували, що йому потрібно випити, а він у прямому ефірі виконував бажання. Серед напоїв був алкоголь та рослинна олія. Щодня йому вдавалося виручати близько 500 юанів (2 тис. гривень).

Китаєць вів ці стрими три місяці, коли у нього почалися проблеми зі здоров’ям. Він попросив більше не платити йому за такі ефіри, однак підписники почали вимагати влогера провести ще трансляції. Востаннє Чу з'явився в ефірі напередодні Нового року. Він показував, як у супермаркеті п’є якусь рідину. За кілька годин він потрапив до лікарні, однак врятувати хлопця не вдалося.

Друг Чу вважає, що усе було б добре, якби товариш спостерігався у лікаря. Інший друг вважає, що власники додатку Liaoliao повинні понести відповідальність за смерть Чу.

Нагадаємо, російський блогер помер після смертельного укусу змії у прямому ефірі.

ВідеоРосійський блогер помер після смертельного укусу змії у прямому ефірі

Залиште свій коментар

Вибір редакції