Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Китайського "Джека-Різника" стратили за зґвалтування і жорстокі вбивства

Чоловік полював на жінок у червоному одязі.

54-річного Гао Ченгьон, якого прозвали "китайським Джеком-Різником", стратили за жорстокі зґвалтування та вбивства, які він здійснив з 1988 до 2002 року.

Про це пише CNN.

Гао завжди обирав за жертву жінку чи дівчину у червоному одязі. Тоді стежив за нею і у найзручніший для нього момент, щоб зґвалтувати. Коли чоловік отримував бажане, вбивав свою жертву, перерізаючи горло. Він також спотворив тіла своїх жертв, зокрема, восьмирічну дівчинку.

Гао заарештували в 2016 році. У цьому допомогла ДНК його дядька, яку взяли, коли той вчинив незначний злочин. Правоохоронці дісталися досить близько до вбивці. Детективи звузилися до Гао, таємно збираючи його ДНК, щоб підтвердити, що саме він був "Різником".

Врешті-решт Гоа зізнався в 11 вбивствах в провінції Ганьсу і Внутрішньої Монголії і був засуджений до смертної кари в березні минулого року. Велика частина нападів сталася в районі Баййін, міста з населенням 1,7 млн осіб на північному сході Ганьсу.

Нагадаємо, у торговому центрі в місті Шеньчжень камери спостереження зняли, як невідомий чоловік краде маленьку дівчинку просто на очах у відвідувачів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції