Київ б'є температурні рекорди. Мережа відреагувала на аномальну спеку жартами та фотожабами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ніч проти 15 червня у Києві стала найспекотнішою за 100 років.

За даними спостережень метеорологічної станції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського ніч проти 15 червня знову побила температурний рекорд.

"За даними спостережень метеорологічної станції ЦГО ім. Бориса Срезневського, температура повітря у Києві в ніч на суботу, 15 червня 2019 року не опустилась нижче 22,2 градуси тепла, а це значить, що попередній рекорд 1924 року перевищено аж на 2,3 градуси. Зважаючи на надзвичайно теплу ніч, існує ймовірність перевищення рекорду середньої добової температури повітря для цього дня", – повідомляється на сайті обсерваторії.

На території України та в Києві зокрема протягом тижня температура повітря вдень перевищує 30 градусів. На пекельну спеку користувачі соцмереж відреагували численними жартами та фотожабами.

Фотогалерея Реакція Мережі на спеку (11 фото)

Нагадаємо, на вихідні синоптикик обіцяли мінливу погоду. Спека у 34 градуси раптово мінятиметься грозами. В Україні зберігається високий рівень пожежної небезпеки.

ВідеоПогода від Фросі на 15-16 червня в Україні та світі

Наша наймолодша ведуча й улюблений синоптик  Фрося підготувала позитивний огляд погоди на вихідні не лише в Україні, а й у всьому світі. Дивіться рубрику Сніданку.

Погода від Фросі на 15-16 червня в Україні та світі

Залиште свій коментар

Вибір редакції