Київський пенсіонер лікує від безсоння та імпотенції портретом Януковича

Київський пенсіонер лікує від безсоння та імпотенції портретом Януковича

Геннадій Чуйко з портретом Януковича / Фото: Сегодня

Киянин Геннадій Чуйко розробив власну методику лікування різних хвороб за допомогою портрета президента Януковича, який, на думку чоловіка, походить з роду шаманів.

Киянин Геннадій Чуйко практикує лікування портретом президента Віктора Януковича.

Автор "методики" розповів, що йому вже вдалося вилікувати безсоння, неврози, постійні головні болі і навіть імпотенцію.

Чуйко підробляє тим, що продає книги на ринку "Петрівка", а за лікування грошей не бере, пише "Сегодня".

"Система лікування проста - фото глави нашої держави кладеться на стіл краваткою на північ, на нього ставиться склянка з проточною водою і читається заговір", - розповів Чуйко.

Після процедури наговорену воду хворому треба випити. Комусь потрібен один сеанс, декому - кілька. На питання, чому саме портретом Януковича користується 65-річний пенсіонер, він заявив, що у президента найсильніша енергетика.

"Він з старого роду шаманів. Адже якщо прочитати прізвище президента навпаки, вийде Чивокуня. Схожим чином звали і домовика з мультфільму (Нафаня), та багатьох відомих в народній мудрості шаманів. Я прочитав це і вирішив лікувати, адже гени шаманів передалися і президентові", - розповів пенсіонер.

У своїй практиці Геннадій Чуйко використовує не тільки портрет Януковича. Він впевнений, що цілющими властивостями володіють і фото інших українських політиків. У квартирі в Чуйка на стінах висять календарі з портретами всіх політлідерів. Чоловік говорить, що Тимошенко допомагає від сімейних сварок, а Яценюк - від облисіння. Чуйко запевняє, що вилікував з десяток людей.

Букіністи на Петрівці підтверджують, що їхній колега постійно допомагає позбутися проблем із самопочуттям за допомогою зображення Януковича.

Розповіли про чудодійний ефект від терапії й сусіди пенсіонера. Вони користуються "зарядженними" портретами президента, пише видання.

Лікарі не вірять магу. "Якщо комусь і допомагає, то це лише самонавіювання", - вважає терапевт Ірина Юрченко.

Читайте також:

У Тернополі провели акцію "Збудуй кораблик Януковичу"

ПР запропонувала подати Януковича на Нобелівську премію

Опозиція надіслала Януковичу книжку про найвідоміших диктаторів світу

Янукович дозволив існування в Раді кількох опозицій

Повʼязані теми:

Наступна публікація