Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Заробітну плату новий працівник отримує рибою.

У Київському рибоохоронному патрулі вирішили розширити штат працівників та прийняли на роботу справжнісіньку кішку, повідомив начальник патруля Володимир Мухін в інтерв’ю телеканалу "112 Україна".

Зазначається, що тваринку кличуть Ася Рамісівна.

"Ася Рамісівна - це наш громадський інспектор рибоохорони, який наділений різними корисними здібностями, наприклад, приладом нічного бачення. Можемо залучати її до спецоперацій. Також жартують у соціальних мережах, що це утилізатор конфіскованої риби. Ми дуже любимо і поважаємо цю кішку, вона вже доросла, їй четвертий рік. Найпозитивніша її якість - вона вміє заспокоювати, відволікати від щоденної трудової рутини", - розповів він.

Та додав, що заробітну плату новий працівник отримує рибою. І не пропускає жодного виїзду з інспекцією.

Як повідомлялося раніше, МЗС України також взяло на роботу кота. Амбассадор, саме так звуть працівника, вже має свій аккаунт у "Твіттер". Співробітники міністерства стверджують, що до його службових обов’язків входить захист від "русощурів" та сприяння виходу українського молока на світові ринки. 

ВідеоМишолов та поліцейський: у світі збільшується кількість котів, яких офіційно взяли на роботу

Як підрахували у BBC, ще з 1868-го котів офіційно розпочали брати у штат. Але коти можуть працювати не лише мишоловами. Так кіт Оскар офіційно надає психотерапевтичну підтримку поліцейським міста Хаддерсфілд. А не так давно кіт-"посол" Амбасадор поселився в Міністерстві закордонних справ України.

Мишолов та поліцейський: у світі збільшується кількість котів, яких офіційно взяли на роботу

Залиште свій коментар

Вибір редакції