Книга з назвою у тисячу слів

Індійський письменник написав книгу з найдовшим заголовком. Головним героєм книги є Деніел Редкліфф - актор, що зіграв Гарі Поттера.

Деніел Редкліфф
Актор Деніел Редкліфф став головним героєм книги індійця Субрамоніана, назва якої складається з 1022 слів. (Фото - cine.lycos.es)
Директор коледжу в Коїмбаторі (Індія) написав книгу з назвою, що складається з 1022 слів і 4805 букв (без пробілів). 

Книга, героєм якої став актор Деніел Редкліфф, той, що прославився завдяки виконанню головної ролі в п'яти фільмах, створених на основі серії романів Джоан Роулінг про Гарі Поттера, претендує на те, щоб стати першою книгою про голлівудського персонажа, написаної індійцем, передає ANI. 

Кажучи про причини написання книги, доктор Субрамоніан, письменник і директор коледжу науки і мистецтва в Карамадаї, розташованому в 25 км від Коїмбатору, заявив, що його книга має найдовший заголовок з коли-небудь написаних. 

123-сторінкова книга містить 8-сторінковий вкладиш, що містить 3-D картинки з фільмів про хлопчика-чарівника, які можна подивитися за допомогою анагліфних окулярів, що продаються разом з виданням. 

Заголовок книги, що починається з фрази "Деніел Редкліфф - історія незвичайного хлопчика, вибраного серед..." і закінчується "...до вічної слави" не містить жодного розділового жодного знаку. 

За словами Субрамоніана, представник комітету Книги рекордів Гіннеса в Лондоні підтвердив, що подібного досягнення поки зафіксовано не було. 

Доктор відзначив, що на створення подібної роботи його надихнула власна дочка - фанат Редкліффа. 

Субрамоніан підкреслив, що вибрав головним героєм своєї книги популярного актора, щоб привернути до видання увагу юних читачів. "Він є величезним стимулом, що примушує людей різного віку читати книги. Тому я його і вибрав", - сказав Субрамоніан. 

Відзначимо, що це не перший рекорд, поставлений директором коледжу для Книги рекордів Гіннеса. У 1996 році він зареєстрував рекорд, провівши онлайн-заняття для 1934 студентів з 16 учбових центрів світу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: