Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коли діаманти зашкодять, а цитрин сприятиме фінансам: езотерики і ювеліри поділились знаннями

Доленосні прикраси є в кожній скринці коштовностей.

Каміння в прикрасах може зіпсувати сімейні стосунки, чи позбавити грошей, попереджають езотерики. Про вплив прикрас на життя людей дослідили в ТСН.Тиждень.

Дівочі радості. Різних кольорів, блискучі, гарні,  коштовні. Вони красуються на шиї і у вухах, на пальцях та на зап’ястках. Ми прикрашаємо ними себе. Та навіть свій дім. На столах і поличках виставляємо прикраси-фігурки з каміння і цілі кристали.

Та чи усвідомлюємо ми, що насправді тримаємо в руках? Для ювелірів виготовлення кожної прикраси – надзвичайно складний процес. Вони розроблюють дизайн прикрас інколи роками. І, звісно, усі ювелірні доми йдуть у ногу з модою. В кінці кожного року спеціалісти з інституту Пантон називають модний колір наступного року. Наприклад, у 2018 таке звання отримав ультрафіолет. А от цьому році  наймоднішим буде колір живого корала. Тому й прикраси потрібно обирати з камінням такого кольору.

Крім того, ви будете здаватися неабиякою  модницею, якщо надягнете  не надто дорогі перли. А якщо перли будуть не в намисті, а в брошці, то тут уже можна й на подіум.

Інколи на те, щоб ваш пальчик був прикрашений каблучкою, йдуть тижні. І  складно повірити, над створенням такого вишуканого виробу працюють банальні пилки та лобзики. І, звісно, руки майстра. Чорні від пилу.

Та чи задумувались ви, що чорними можуть бути не тільки руки майстра. Родинні сережки, обручки з діамантами та смарагдові кулони можуть приховувати і  лихі містичні знаки і навпаки – бути оберегами. Біда в тому, що власниця може і не підозрювати  про їхній вплив на здоров’я, кар’єру і стосунки з коханими.

ВідеоКамені долі: як прикраси можуть принести щастя або зламати життя

ТСН.Тиждень розібрався, як правильно обирати прикраси, який секретний код зашифрований у камінні та в які знаки вірять усі ювеліри. Поміж загадок, містики і легенд журналістка ТСН.Тижня спробувала віднайти реальні поради. З нагоди Дня ювеліра, який відзначили цього тижня.

Камені долі: як прикраси можуть принести щастя або зламати життя

Доленосні прикраси, повірте, є в кожній скринці коштовностей. Чи то придбані в іменитого ювеліра, чи то - на випадкових розкладках.

«Років десять тому мені подарували прикрасу - це смарагдовий кулон у сріблі. Однак на мене чекало розчарування. Щоразу, коли я одягала підвіску, день не складався. Тому з часом мій смарагд відправився на поличку. І викинути шкода, і носити – страшно. Тож, я вирішила запитати езотерика, що не так із моєю прикрасою», - розповідає журналістка.

І після відповіді вам обов’язково захочеться провести ревізію своєї скриньки.

З ювелірними виробами, оздобленими камінням, потрібно бути вкрай обережними. Існують кристали, які від самого початку містять негативну енергетику. Вони найнебезпечніші. Тут без компромісів – завжди обходьте їх десятою дорогою. Інакше не врятуватися.

«Для мене це камені, які пов'язані з магнетизмом. після виверження вулкана люди часто використовують камені для прикрас. Якщо ви будете носити такі прикраси, то до вечора будете вичавлені, як лимон», - каже езотерик.

Інша ланка камінців – самі по собі вони чисті, гарні і мають позитивний вплив на людину. Однак раптово перетворюють прикрасу на вампіра, якщо не дотримуватися певних правил. Бірюзу ніколи не приймайте у подарунок, адже вся вдача йтиме до того, хто її подарував.

Зовсім інакше з друзями всіх дівчат - діамантами. Якщо ви придбали їх самі, вони з розкішних мерехтливих камінчиків перетворюються на лихих руйнівників вашої долі. Діаманти можна носити лише подаровані.

Кулон журналістки виявився енергетичним вампіром. Певно, і у вас такі є! Зараз ми розповімо, як боротися з прикрасами-вампірами.

«Його бажано хоча б не менше трьох діб потримати в святий воді. Тоді вважається, що іони срібні, вони просто очищають негативну енергетику», - каже езотерик.

Та краще, далі від гріха, таку прикрасу викинути у проточну воду - у річку.

Мені порадили придбати універсальні обереги. Теплі кристали – рубін та гранат -  подарують гармонію і любов у родині. Цитрин принесе у ваше життя гроші. А від скандалів та заздрощів на роботі врятує місячне каміння.

Хтось вірить, хтось ні. Але самі майстри ювеліри вкрай забобонні. На відміну від звичайних людей, вони лякаються знайдених коштовностей особливо з каменями.  Вони ніколи не візмуть прикрасу у вас з рук навіть для ремонту, тільки зі стола чи прилавка. А ще вони усіляко відмовлятимуться  від доробки комплекту. Може й справді перебрати вашу скриньку з коштовностями зайвим не буде.

Залиште свій коментар

Вибір редакції