Колишня порнозірка завдяки "молитвам і медитаціям" знайшла собі чоловіка, який на 39 років старше її

Модель вийшла заміж за американський мільйонера і архітектора Гарольда Дженінгса Несланда, якому на той момент було 70 років.

Колишня порнозірка знайшла свою любов з чоловіком, який на 39 років старше її, завдяки молитвам і буддійській медитації.

31-річна Нонг Нат відома своїми фільмами для дорослих. Вона знялася в десятках фільмів, повідомляє Metro.co.uk.

Пізніше поліція дізналася про роботу дівчини, яка є незаконною в Таїланді, і дала їй шість місяців позбавлення волі умовно і виписала штраф. Після цього, порнозірка вирішила змінити своє життя і стати побожним буддистом.

У 2012 році, Нат вийшла заміж за американський мільйонера, архітектора Гарольда Дженінгса Несланда, якому на той момент було 70 років.

"Молитви і медитації дали мені доброго чоловіка", - сказала вона, додавши, що тепер у неї є чоловік, який дає їй щедрі "щомісячні платежі".

З тих пір вона постійно публікувала знімки свого "коханого" у соцмережах, у тому числі фото, де вона на колінах допомагає зняти з нього шкарпетки.

Наголошується, що Нонг кинула порноіндустрію і присвятила своє життя буддизму незважаючи на великі гроші, які пропонували їй. Але незважаючи на новий релігійний світогляд, модель продовжує викладати в Instagram свої відверті знімки.

"Я відвідую храм. Весь мій час йде на пожертвування, молитви і медитації. Буддизм змінив мене, він змінив усе моє життя. Я зараз набагато щасливіша", - розповіла вона.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: