Комерсанти не благодійники!

Благодійністю комерсанти не займаються! Це застереження економістів стосується у першу чергу розпродажів.

магазин
ТСН
Комерсанти не благодійники!
Магазини не торгують у збиток, навіть коли пишуть на цінниках "мінус 50 чи навіть 70 відсотків". Проте, встояти перед знижками українки не можуть - статистика свідчить у сезон розпродажів жінки витрачають на одяг та взуття втричі більше грошей, ніж зазвичай. Хто насправді виграє у часи падіння цін?

Яка справжня ціна речей, що продаються в українських магазинах, не може сказати ніхто. Власники так званих стокових крамниць, куди потрапляють речі після розпродажів, сумніваються, що ціна в київських бутиках об'єктивна. Власники магазинів уже спочатку завищують ціну з урахуванням майбутніх розпродажів.

Де висітиме річ, яка перетинає кордон, – у стоковому магазині чи фірмовому бутику – на митниці не знають. Утім, упевнені, що в обох випадках ціна зросте щонайменше вдвічі. На більшості речей, які заводять в Україну, уже є цінники зі знижками – кажуть митники. Розпродажі - як стверджують психологи - хитрість. Про знижки пишуть великими та яскравими літерами, які приваблюють покупців. І клієнт піддається шопінгоманії, витрачаючи чималі гроші навіть на непотрібні речі.

ВідеоКомерсанти не благодійники!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: