Кому верблюда? Кому конячку?

Традиційний ярмарок верблюдів відкрився в західному містечку Індії.

Мільйони людей прибувають для участі в щорічному Пушкарському ярмарку верблюдів, який відкрився в суботу в містечку Пушкар на заході Індії, повідомляють місцеві власті.

Ярмарок верблюдів у Пушкарі, Індія
AFP
Щорічний ярмарок привертає до Пушкару скотарів зі всієї Індії
Барвистий ярмарок проходить у цьому пустинному куточку країни неподалік від кордону з Пакистаном споконвіку та привертає сюди скотарів зі всієї Індії.

Перша половина фестивалю майже повністю присвячена торгівлі тваринами - верблюдами, конями, ослами, баранами. Поряд розвернули торгівлю ремісники, що продають стремена, вуздечки, сідла, прикраси для тварин.

Вечорами тут проходитимуть верблюжі перегони та кінські скачки, а також концерти й виступи народних ансамблів, які привертають сотні тисяч глядачів.

Ярмарок верблюдів у Пушкарі, Індія
AFP
Ремісники продають свої вироби поряд зі скотарями, що торгують верблюдами, конями та іншою худобою
Крім мільйонів учасників, на ярмарок стікаються численні туристи й паломники. За оцінками туристичного департаменту штату Раджастхан, цього року тут побуває близько 30 тисяч туристів з-за кордону і не менше 300 тисяч мандрівників з Індії.

Завершальні дні фестивалю, який триватиме до 24 листопада, будуть сповнені релігійним змістом. Багато хто обов'язково викупається в озері Саровар, вода якого вважається цілющою.

В околицях Пушкара також розташовано багато індуїстських і суфійських святинь.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: