Комуністи і регіони не люблять тварин

ВР не прийняла поправки до угоди про збереження кажанів в Європі.

У Верховній раді Партія регіонів і КПУ не підтримали поправки до угоди про збереження кажанів в Європі. За даний законопроект проголосували 173 народні депутати з 403 зареєстрованих у сесійній залі: від Партії регіонів - 1, від БЮТ - 107, від НУ-НС - 45, від КПУ - 0, від Блоку Литвина - 20.

Відповідно до закону про приєднання України до угоди про збереження кажанів в Європі від 14 травня минулого року Україна стала стороною зазначеного міжнародного договору. Розроблений законопроект був спрямований на законодавче закріплення позиції України щодо вищезгаданих поправок шляхом прийняття закону про прийняття поправок до угоди про збереження кажанів в Європі.

Нагадаємо, президент Ющенко 15 грудня минулого року направив до парламенту законопроект про прийняття поправки до угоди про збереження кажанів в Європі.

За повідомленням Секретаріату президента, даний законопроект є черговим кроком у рамках планомірного приєднання нашої держави до низки міжнародних документів, яке відбувається у контексті європейської інтеграції України. 

Читайте також:

Ющенко заступився за кажанів
Верховна рада залишиться без зимових канікул
До Верховної ради прийшли майже всі депутати

Ющенко заступився за кажанів
Верховна рада залишиться без зимових канікул
До Верховної ради прийшли майже всі депутати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: