Конфуз із речницею Лаврова та нові рекорди "Гри престолів". Позитивні новини тижня

ТСН.ua зібрав цікаві новини за останні робочі дні.

Наприкінці робочого тижня ТСН.ua зібрав найприємніші новини за останні дні.

За останні 7 днів юзери сміялися над речницею Лаврова Марією Захаровою, дізналися, який смак має вода та розглядали новинки від Apple. 

КАЗУС ІЗ ЗАХАРОВОЮ

Представниця МЗС Росії Марія Захарова провела у Владивостоку брифінг, під час якого використовувався банер із помилкою в назві країни.

Як видно на оприлюдненому відео з брифінгу, за спиною в Захарової в декількох місцях написано "Министерство иностранных дел Россиийской Федерации". 

НОВІ РЕКОРДИ "ГРИ ПРЕСТОЛІВ"

Автори культового серіалу "Гра престолів" заявили, що у новому сезоні збираються підпалити рекордну кількість каскадерів. 

Координатор трюків Роулі Ірлем отримав престижну нагороду Еммі за "підпал" 20 людей протягом одного дня у п'ятому сезоні. Проте новий сезон серіалу може зробити цей рекорд просто смішним. 

 

СМАК ВОДИ

Учені Каліфорнійського університету дізналися, що H20 має чудовий запах і  окремий кислий смак. Так, дослідники пояснили, що вода може вважатися шостим смаком після солодкого, кислого, пекучого, гострого, солоного. 

Вода
superiorwallpapers.com

ТРОЛЕЙ НА ЕЙФЕЛЕВІЙ ВЕЖІ

У центрі Парижа встановили гігантський канатний атракціон, на якому можна розігнатися до швидкості 90 кілометрів на годину.

Усім охочим там пропонують спуститися міцними металевими тросами із верхівки Ейфелевої вежі до початку Марсового поля. 

Фотогалерея Із Ейфелевої вежі можна з'їхати на троллеї зі швидкістю до 90 кілометрів на годину (4 фото)

НАЙДАВНІШИЙ HOMO SAPIENS

Найстаріший викопні останки Homo sapiens віком близько 300 тисяч років були знайдені в Джебель-Ірхуді, що в Марокко. Вони на 100 тисяч років старші раніше знайдених рештків людини. Відкриття було представлено в дослідженні в журналі Nature. Це перша подібна знахідка у Північній Африці. 

 

НОВИНКИ ВІД APPLE

У США відбулася щорічна конференція для розробників WWDC, яку проводила Apple.

Конференція традиційно розпочалася з презентації, на якій топ-менеджери компанії представили нові продукти. Цьогорічна презентація затягнулася аж на 2,5 години, а під час неї представили шість новинок від Apple. 

"ДРОН- ВУАЙЄРИСТ"

9 червня, група чоловіків піднялася у небо, щоб зняти дроном жінок, які засмагали голими на пляжі на іспанському острові Майорка. Жінки спершу почули дивне гудіння над своєю головою. Потім, вони помітили групу чоловіків, які сміялись над екраном планшета, імовірно розглядаючи цих оголених жінок. Іспанські правоохоронці ухвалили рішення звинуватити цих чоловіків у злочині. 

Залиште свій коментар