Конфуз із Путіним: урна "опиралася" його бюлетеню під час голосування за мера Москви

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент РФ зміг проголосувати лише з третьої спроби.

Президент Росії Володимир Путін не відразу зміг проголосувати за кандидата в мери Москви на виборах 9 вересня.

Путін підійшов до урни, щоб вкинути свій бюлетень, але у нього нічого не вийшло. Механічний голос сказав: "Бюлетень невстановленої форми".

Президент Росії перевернув виборчий листок, але урна була невблаганна: "Бюлетень невстановленої форми". Путін здивувався, перевернув бюлетень ще раз, і в третій раз у нього все вийшло.

Згідно з даними екзит-полів, перемогу на виборах мера Москви буде святкувати нинішній градоначальник російської столиці Сергій Собянін. За попередніми даними, свої голоси за нього віддали 74% виборців, повідомляє портал "Москва 24".

Нагадаємо, нещодавно президент Росії Володимир Путін показав свої знання з історії, розповідаючи про пенсійну реформу. Він переплутав, хто автор відомого вислову. Говорячи фразу "Після мене - хоч потоп", Путін заявив, що це відомий принцип короля-сонця Людовика XIV. Насправді, автором вислову є французький король Людовік ХV. Втім, деякі дослідники приписують крилатий вислів Маркізі де Помпадур, яка нібито вимовила його при Людовіку XV, щоб втішити монарха після того, як той отримав звістку про поразку французької армії в битві з прусськими військами під час Семирічної війни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції