Конкурент "Фемен" і технологія Банкової. Як Мережа відреагувала на курйозне оголення перед Тимошенко

Користувачі переважно з іронією поставилися до інциденту.

У п'ятницю, 15 червня, Юлія Тимошенко проводить форум "Новий курс України". Під час виступу до неї на сцену вийшов молодий чоловік, який подарував політику квіти і зняв футболку. Спереду у нього була намальована емблема форуму, а ззаду написано "Новий курс України" зі стрілочкою вниз.

Користувачі соціальних мереж миттєво відреагували на інцидент. Майже всі поставилися до ситуації іронічно, коментуючи її жартома. Так, наприклад, дехто звернув увагу на те, що на спині чоловіка напис "Новий курс України" спрямовувався стрілочкою вниз.

ааааааа! куда показывает новый курс Тимошенко? Фото дня)

Опубліковано Собака Путина 15 червня 2018 р.

То есть все увидели "стриптизера" и поплывшую бабушку трансформер, но никто не заметил подъ@бки?

Опубліковано Романом Доніком 15 червня 2018 р.

Збс курс. Юлия Владимировна, идите первой и закройте за собой... ээээ... дверь.

Опубліковано Denys Bihus 15 червня 2018 р.

Інші ж домальовують до фотографії різноманітні жартівливі елементи. На одній із фотографій оголеному чоловікові домалювали годинник і написали фразу, яку начебто каже Тимошенко: "Київський час - 10:30".

Хе-хе

Опубліковано Yevgeniy Mudzhyri 15 червня 2018 р.

 Також один із користувачів замість оголеного чоловіка вставив героя однієї з комп'ютерних ігор - Кратоса. Він також має червоний малюнок на тілі:

Звернули увагу користувачі й на те, що трансляцію з форуму Тимошенко дивилися не дуже багато людей. Дехто зазначав, що половина з тих, хто переглядає трансляцію, - журналісти.

Після такої потужної реклами отримати 338 переглядів під час трансляції? І 300 - журналісти) Зате про стриптиз чувака з квітами напишуть всі) Сподіваюсь, що і результат виборів буде як кількість переглядів.

Опубліковано Zoya Kazanzhy 15 червня 2018 р.

Користувачі також жартома пов'язували ситуацію з "технологіями Банкової" з антиреклами Юлії Тимошенко. Хтось побачив у чоловікові "конкуренцію Фемен".

"Я не думаю, що хлопець з голим торсом - це технологія Банкової. Але судячи з Facebook, він таки реально може все перебити", - каже користувачка. 

Я не думаю, что парень с голым торсом — это технология Банковой. Но судя по фейсбучику, он таки реально может все перебить. Вопрос: куда охрана смотрела?

Опубліковано Alyona Yakhno 15 червня 2018 р.

У девчонок Фемен появился конкурент. Прислали букет с Банковой

Опубліковано Сергеєм Гайдаєм 15 червня 2018 р.

Були й такі, хто просто насміхався з висловлювань Тимошенко. 

Палітичний клімакс може дати нову мадель управління світаві...дєржітє міня сємєро....

Опубліковано Volodymyr Tsybulko 15 червня 2018 р.

Нагадаємо,  чоловік, який оголив тіло перед Юлією Тимошенко під час її виступу на форумі, заявив, що незадоволений діями Тимошенко як політика. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції