Коноплі forever!

Виставка конопель відкрилася в Мадриді. Її мета - довести корисність конопель і підштовхнути владу дозволити її продаж у якості наркотичного засобу.

У мадридському передмісті Леганес у неділю відкрилася міжнародна виставка конопель "Експоканнабіс 2007" за участі 70 підприємств і громадських організацій з різних європейських країн.

Виставка "Експоканнабіс 2007" (Фото: amigosdemaria.com)
На виставці представлені різні види конопель і устаткування для її переробки, а також харчові продукти, що виготовляються з неї, і промислові товари (Фото: amigosdemaria.com)
На виставці представлені різні види конопель і устаткування для її переробки, а також харчові продукти, що виготовляються з неї, і промислові товари: пиво, лікарські препарати, тканини, папір, взуття, мотузки, канати, троси, нитки, біомаса для палива, гальмівні колодки для автомобілів і так далі.

У виставці, організованій у муніципальному культурному центрі, беруть участь представники різних іспанських громадських організацій, що виступають за легалізацію застосування конопель (марихуани й гашишу) як наркотику: Друзі Марії (марихуана), Каннабіс-кафе, Дольче Віта та Глобальні коноплі.

"Мета виставки, організованої за сприяння муніципалітету Леганеса, довести, що коноплі є корисною рослиною, яка має широке застосування в господарській діяльності людини та як медичний препарат," - заявив агентству представник оргкомітету виставки.

Виставка "Експоканнабіс 2007" (Фото: amigosdemaria.com)
Очікується, що за тиждень на виставці побуває не менше 12 тисяч відвідувачів (Фото: amigosdemaria.com)
За його словами, "багато громадських організації в Іспанії та інших європейських країнах виступають за легальний продаж конопель у якості наркотичного засобу, оскільки така легалізація покінчить з незаконною наркоторгівлею та наркомафією".

"У ході виставки пройде форум "Про лікувальні властивостях конопель" за участі представників Голландії, де легалізований її продаж як наркотику. На форумі, зокрема, обговорюватиметься вимога до Європарламенту легалізувати продаж конопель у 2008 році," - сказав співрозмовник РІА "Новости".

Очікується, що за тиждень на виставці побуває не менше 12 тисяч відвідувачів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: