Корейських чиновників зобов'язали раз на місяць "робити дітей"

У Південній Кореї чиновникам Міністерства охорони здоров'я відключатимуть на роботі світло, щоб ті раніше йшли додому і "підвищували народжуваність".

У південнокорейському Міністерстві охорони здоров'я чиновників зобов’язали щомісяця по середах раніше йти додому і "підвищувати народжуваність". Щоб у працівників не виникало бажання залишитися на роботі, в офісах у примусовому порядку відключатимуть світло.

Ідея запровадити вкорочений день для посадовців народилася через те, що рівень народжуваності в Південній Кореї один з найнижчих у світі.

У Міністерстві охорони здоров'я, яке корейці тепер жартома називають міністерством звідництва, вважають, що його співробітники повинні показати приклад решті мешканців країни у вирішенні цієї проблеми.

В офіційному повідомленні корейського МОЗ зазначено, що світло в будівлі міністерства відключатиметься кожну третю середу місяця в половині восьмого вечора. Час, що звільнився, чиновникам пропонується присвятити "дітородінню і вихованню дітей".

Крім того, чиновникам, в яких більше однієї дитини, тепер видають спеціальні подарункові купони, а у вільний від роботи час міністерство організовує вечори зустрічей, сподіваючись на появу нових пар.

Читайте також:

Корейський суд дозволив чоловікам брехати заради сексу

Білявка вийшла заміж за ноутбук

Кожен другий чоловік займався сексом на робочому місці

Британських туристів заарештували в ОАЕ за позашлюбний секс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: