"Король чаклунів" вирішив обратися до британського парламенту

Шейді хоче взятися за вирішення проблем освіти, охорони здоров'я та злочинності, а також перетворити Великобританію в "по-справжньому світську країну".

Лайніус Шейді (Lynius Shadee), що називає себе королем чаклунів і відьом, висунувся на виборах до британського парламенту від Кембриджу, пише The Daily Telegraph. Раніше Шейді хотів відкрити в старовинному університетському місті центр окультних знань, проте потім відклав цей план заради участі в політичній боротьбі.

"Моя програма буде дуже прогресивної, і у разі перемоги дозволить багато чого змінити на краще для блага людської раси", - обіцяє чарівник, який виступає як незалежний кандидат. Зокрема, Шейді хоче взятися за вирішення проблем освіти, охорони здоров'я та злочинності, а також перетворити Великобританію в "по-справжньому світську країну": для цього він обіцяє ввести заборону на будь-яку релігійну освіту. Майбутнім ж колегам Шейді прочить нелегке життя: "Я хочу, щоб зарплати парламентаріїв були як у всіх інших людей. Якщо вони не з'являються на роботу, їм не платять".

Загальні вибори мають відбутися у Великобританії в червні. Кембриджським голосуванням "король чаклунів" свої амбіції не обмежив: він хоче також висунути своїх однодумців ще в декількох значимих округах країни. Конкуренти Шейді від основних партій - лейборист Деніел Цайхнер (Daniel Zeichner) і консерватор Прізвисько Хіллмана (Nick Hillman) - вважають, що його "ексцентрична" платформа значних симпатій громадян не отримає.

Читайте також:

У США донори обмінюють кров на пиво

Новорічні ялинки лікують від багатьох хвороб

Мавпа обіграла найкращих російських брокерів

Топ-20 цікавих фактів, які ви не знали минулого року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: