Коронавірус в Австралії. Сотні людей ізолюють на острові, що славиться милими й пухнастими мешканцями

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там розмістять близько 800 людей.

В Австралії сотні пасажирів круїзних лайнерів через спалах нової коронавірусної інфекції COVID-19 помістять на карантин на острові, де живуть одні з наймиліших сумчастих материка – пухнасті квоки.

Про це пише ВВС.

Близько 800 австралійців з лайнеру "Vasco de Gama" проведуть 14 днів на острові Роттнест біля західного узбережжя.

Вони мали прибути до австралійського міста Перт у п'ятницю 27 березня, але чиновники фактично заборонили круїзним суднам стикуватися там.

Квока – маленький сумчастий уродженець невеликого куточку південно-західної Австралії, що перебуває під загрозою зникнення.

Тваринки переважно зустрічаються на острові Роттнест, де немає хижаків. Там вони також приваблюють туристів і регулярно стають героями селфі з ними.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції