Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для майбутніх космічних туристів винайшли спеціальну пляшку шампанського.

12 вересня із серця регіону Шампань у Франції відправили особливий літак, щоб випробувати інноваційний спосіб вживання шампанського - в умовах нульової гравітації.

За планом, літак Airbus Zero-G кілька разів набирає висоту, а потім різко падає вниз, щоб створити 20 секунд невагомості.

В експерименті взяли участь екс-спринтер Усейн Болт, французький астронавт Жан-Франсуа Клервуа і французький дизайнер Октав де Голль. У невагомості вони спробували опанувати позу лотоса, походити стелею та навіть позмагатись у перегонах.

Фотогалерея Космічне шампанське та прогулянки стелею: як спортсмени і космонавти розважаються у невагомості (9 фото)

Також чоловіки здійснили найголовнішу мету польоту - випробували спеціально розроблену пляшка, яка дозволяє розливати шампанське в умовах нульової гравітації. Ємність складається з двох частин - у верхній зберігається напій, а у нижній - спеціальний клапан. Він дозволяє вичавити невелику порцію ігристого у вигляді піни. Для космічного шампанського навіть розробили спеціальні келихи.

ВідеоУ Франції створили напій для космічних туристів

Спеціально розроблена пляшка дозволяє розливати шампанське в умовах нульової гравітації. Ємність складається з двох частин - у верхній зберігається напій, а у нижній - спеціальний клапан. Він дозволяє вичавити невелику порцію ігристого у вигляді піни. Для космічного шампанського навіть розробили спеціальні келихи. 

У Франції створили напій для космічних туристів

Нагадаємо, космічне агентство NASA створило мобільний додаток для селфі в космосі. Тлом для фото у скафандрі стали фотографії - Чумацький шлях або Туманність Оріона. Додаток NASA Selfies випустили до 15-річчя запуску космічного телескопу "Спітцер".

Залиште свій коментар

Вибір редакції