Коти vs. охорона: у Мережі стежать за "війною" чотирилапих, яких не пускають до музею у Японії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Війну" поки що виграють охоронці, але коти не здаються.

До японського музею два роки поспіль намагаються зайти двоє котів, але всередину їх не пускає охоронець. За протистоянням тварин і людей спостерігають у Twitter.

Про це пише Fox News.

У Японії у префектурі Хіросіма є міський художній музей Ономіті. Він став відомим через двох котів та охоронця, який там працює.

"Війна" котів і працівника музею розпочалася 2016 року, коли всередину на виставку домашніх тварин захотів завітати чорний кіт. Охоронець вирішив не пускати чотирилапого всередину. Фотографія цього моменту стала вірусною, а боротьба між котом і охоронцем набула більших масштабів.

Кіт довго намагався потрапити до кімнат музею, але спроби були марними. Тоді він “покликав” із собою рудого напарника. Двоє котів кілька разів на тиждень чергувалися та вигадували способи, щоб увійти до музею.

Коти стали талісманами і отримали імена Кен Чан і Гоу Чан. Спроби тварин проникнути у будівлю показують у Twitter.

Рік тому в музеї почали продавати сувеніри із Кеном та Гоу, а ще - відкрили тематичне кафе. Самі ж коти часто з’являються поруч із музеєм для фотосесій із відвідувачами.

Нагадаємо, у Новій Зеландії тюлень винирнув з моря і ляснув туриста восьминогом по обличчю.

ВідеоТюлень вдарив туриста із Нової Зеландії восьминогом по обличчю

Морський сюрприз - тюлень вдарив туриста із Нової Зеландії восьминогом по обличчю. Двоє друзів саме здійснювали приємну прогулянку на каяках, і спостерігали за тюленями, які вирішили попоїсти. Щойно люди наблизились, до одного з човнів підплив ссавець. Він тримав у зубах восьминога, яким, вочевидь, вирішив поласувати. Однак, щось пішло не так - і за лічені секунди тюлень жбурнув восьминога просто в обличчя чоловіку. 

Тюлень вдарив туриста із Нової Зеландії восьминогом по обличчю

Залиште свій коментар

Вибір редакції