Котяче покарання поліцейських

У Таїланді вводиться нове покарання для поліцейських. Порушники носитимуть рожеві нарукавні пов'язки із зображенням кошеняти.

Котяче покарання поліцейських
Factnews.ru
У Таїланді вводиться нове покарання для поліцейських. За адміністративні порушення ті, хто провинилися повинні будуть протягом декількох днів носити на службі в ділянці рожеві нарукавні пов'язки із зображенням кошеняти з японського мультфільму „Hello Kitty”.

Таке покарання спіткає поліцейських, які, зокрема, паркують автомобілі в недозволеному місці або спізнюються на службу. Як повідомляє АВС News, рожеві пов'язки надінуть і ті служителі порядку, які кидають сміття повз урни.

За інформацією АFP, рожева пов'язка з кошеням загрожує також поліцейським, які дуже грубо розмовляли з громадянами і тим, хто не вимикає двигун на автопарковці.

Але при цьому носити такі пов'язки поза ділянкою поліцейським не доведеться. Полковник поліції Понгпат Чайяфан сказав, що раніше за подібні адміністративні правопорушення поліцейським виносили письмову догану. Та як відзначив полковник, цей захід не був достатньо ефективним засобом запобігання такій провині надалі.

Поліцейське начальство особливо відзначило, що рожевий колір пов'язки вибраний, тому що здалеку видно. "Винні не повинні приховувати ці пов'язки - хай люди думають, що вони натворили", - говорить один з керівників поліції Таїланду. Злісними порушниками ж займуться дисциплінарні комісії, які можуть усунути поліцейського від роботи.

Серія мультфільмів для дівчаток „Hello Kitty” почала виходити в Японії в 1974 році і швидко набула популярності в Азії. Захоплення кошенятком привела до масового випуску сувенірів із його зображенням.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: