Кожна друга жінка вважає, що шоппінг кращий за секс

Неприємне для чоловіків відкриття зробили британські вчені. Звісно, чоловіки, напевне, щось подібне підозрювали...

Згідно з даними дослідження журналу First, 4 з 10 жінок вважають, що шопінг кращий за секс. А половина з тих, хто знаходиться в шлюбі 20 років і більше, з радістю взагалі обійшлися б без останнього.

Найдивовижніше, що незважаючи ні на що, 72 відсотки дружин, як і раніше, обожнюють своїх партнерів, ставлячи їм 7 із 10 балів і вище за шкалою сексуальної привабливості. Причому ця цифра не зменшується з роками. Такі ж оцінки ставлять чоловікам більше половини жінок, що перебувають у шлюбі більше 20 років.

Крім того, з'ясувалося, що третина пар не займалися сексом у першу шлюбну ніч. Шлюб також уже не є тим інститутом, яким був раніше. П'ята частина жінок у віці 45-54 років перебувають у другому шлюбі, і більше двох третин розійшлися в перші 10 років шлюбу.

Всього 37 відсотків опитаних заявили, що були би щасливі в шлюбі без сексу, і ця цифра підіймається до 50 відсотків серед тих, хто перебуває в шлюбі більше 20 років, пише The Daily Mail.

Тим часом психологи вважають, що це тривожна тенденція, оскільки відсутність сексу створює дистанцію і відчуття образи між людьми. В результаті повні любові й ніжності стосунки стають схожими на проживання з братом або сестрою.

Опитування також показало, що 37 відсотків жінок займаються сексом один або два рази на тиждень. Проте на відміну від легенд, тільки половина опитаних заявили, що після народження дітей їхнє сексуальне життя стало біднішим. 94 відсотки опитаних вважають, що вони перебувають у "щасливому шлюбі".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: