Кожні 40 хвилин в світі коїться злочин, пов'язаний з Facebook

Кожні 40 хвилин в світі коїться злочин, пов'язаний з Facebook

Багато злочинів у світі пов’язні з Facebook / Фото: viralblog.com

Активісти групи Families Fighting for Justice вважають, що такі сайти як Facebook не повинні існувати.

Британські правоохоронці підрахували, що кожні 40 хвилин коїться злочин, так чи інакше пов'язаний із соцмережею Facebook.

Поліції доводилося звертатися до цього сайту, розслідуючи вбивства, зґвалтування, сексуальні злочини проти дітей, напади, викрадення, смертельні погрози, залякування свідків та шахрайства.

Кіберхулігани цькують та залякують інтернет-користувачів, сварки, які спалахнуди в онлайні, нерідко вихлюпуються й у реальне життя, а педофіли, завдяки соцмережам, мають більше нагод підібратися до дітей.

Читайте: Ревнивий чоловік вбив товариша дружини за флірт у Facebook

На думку активістів групи Families Fighting for Justice, такі сайти взагалі не повинні існувати, пише Українська правда.Життя з посиланням на The Daily Mail.

"Facebook повинен багато за що відповісти. Кажуть, що це – соціальна мережа, але шкоди від неї більше, ніж користі. Педофілам надто просто викласти на сайті своє фото і знайомитися з молоддю. Facebook потрібно закрити", - наголошує представник організації Джин Тейлор.

Зі слів старшого детектива, не можна заперечувати того, що деякі види злочинів, завдяки інтернету, справді стало чинити "простіше".

Навіть уже перебуваючи за ґратами, сотні злочинців продовжують мучити своїх жертв, надсилаючи їм повідомлення на Facebook.

Повʼязані теми:

Наступна публікація