Кримчани закидали рятувальників скаргами на НЛО

Людям, які зіткнулися з домаганням з боку інопланетян, порадили "ввічливо попросити прибульців, щоб вони цього не робили".

Жителі Криму стали частіше скаржитися співробітникам МНС на потойбічні явища. Рятувальникам надходять скарги на інопланетян, а також на полтергейст.

Начальник кримського управління МНС Володимир Іванов розповів, що якась жінка, наприклад, попросила врятувати її від "НЛО, яке домагається її ночами". Іншим разом рятувальникам повідомили про "барабашка", який "випускає задушливий газ". "Ми взяли проби повітря, нічого шкідливого не знайшли", - згадує Іванов.

Як повідомляє кримське агентство КАФА, місцеві жителі також просять "врятувати їх від гадюк за допомогою їжаків і армійських підрозділів", "позбавити від супутникових антен, які опромінюють людей", і "створити відділ, який займався б інопланетянами".

Уфологи, зі свого боку, заявляють, що на Кримському півострові спостерігається висока активність НЛО. Посилаючись на національний архів НЛО України, повідомляється, що майже чверть всіх повідомлень про непізнані літаючі об'єкти надходить з цього регіону.

Запорізький уфолог Владислав Канюка порадив людям, які зіткнулися з домаганням з боку інопланетян, "ввічливо попросити прибульців, щоб вони цього не робили".

Читайте також:

Міноборони Британії розсекретило документи про НЛО

"Король України-Русi" провів переговори з інопланетянами

У Самарі встановлять пам’ятник НЛО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: