Кримчанин на приватній пожежній машині безкоштовно гасить пожежі

За три роки Сейдалі Абдурахманов виніс з вогню кілька людей, врятував два будинки і сотні гектарів посівів.

Пожежна машина ГАЗ-54, що належала сільській пожежній бригаді, дісталася мешканцю села Гвардійське Сейдалі Абдурахімову, коли розпався колгосп. Сільрада на баланс спецмашини не взяла, бо потрібні 3 тисячі гривень. Вона дісталася Сейдалі, якого звільнили з сільської пожежної бригади. Тепер він єдиний пожежник на три села. Найближча частина МНС знаходиться за 32 кілометри.

Сейдалі відремонтував машину і утримує за свій рахунок, хоча це дуже накладно. На сто кілометрів автомобіль споживає 28 літрів пального. Тим не менше, грошей з людей за допомогу він не бере. Селяни розповіли, що за три роки Сейдалі Абдурахманов виніс з вогню кілька людей, врятував два будинки і сотні гектарів посівів.

Єдина мрія народного пожежника - щоб влада допомогла належним чином оформити машину і відтворила сільську пожежну команду.

Нагадаємо, громадянин Німеччини, одружений з українкою, не зміг дивитися, як люди гинуть у полум'ї - і організував власне пожежне депо на Київщині. На рахунку приватних пожежників - не лише врятовані будинки, а й двоє життів. Гарній справі не страшні ані мовні бар'єри, ані її неприбутковість.

Читайте також:

Німець взявся рятувати Київщину від пожеж

У Росії пожежники врятували хом'яка

Як працюють пожежники під дощем (відео)

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: