Головні кольори цього року - червоний, золотий та синій.

Щорічно Білий дім прикрашають професійні декоратори та дизайнери. Вони обирають кольори та найдрібніші елементи до ялинок. Їм традиційно допомагає перша леді США.

Тематика декору завжди різна. 2018 року обрали тему "Американські цінності", у якій головними кольорами стали червоний, золотий і синій. Зали присвятили видатним особистостям і подіям історії Сполучених Штатів.

Найбільший резонанс викликали червоні ялинки, які у Мережі прозвали "кривавими". За словами користувачів, коридор із такими прикрасами їх жахає.

Фотогалерея "Криваві ялинки" і патріотичні прикраси. Reuters показало, як прикрасили до Різдва Білий дім (16 фото)

Також Меланія Трамп випустила відео на YouTube, у якому показує, який має вигляд різдвяний Білий дім зсередини.

Нагадаємо, культовий співак Елтон Джон знявся у різдвяній рекламі британської компанії John Lewis & Partners. У святковій рекламі показують найяскравіші миті кар'єри виконавця і історію початку його творчості. 

ВідеоЕлтон Джон знявся у проникливій різдвяній рекламі

Нещодавно співак знявся в дуже проникливій різдвяній рекламі для мережі британських універмагів. Пісня, яку грає на роялі сер Елтон, увійшла в список 500 хітів усіх часів. Весь кліп - у зворотному порядку -  зірковий шлях співака від раннього дитинства, коли батьки подарували маленькому хлопчику його перше фортепіано. 

Елтон Джон знявся у проникливій різдвяній рекламі

Залиште свій коментар

Вибір редакції