Крижані смаколики та поливання водою: зоопарки Європи рятують тварин від спеки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Деякі тварини важко переносять спеку.

У Європі піднялася температура до 40 градусів тепла, тому зоопарки рятують від спеки тварин всіма засобами. Про це розповіли і ефірі "ТСН.Ранок".

"У Берліні, де нині + 34 градуси, працівники звіринця для слонів влаштовують водні процедури. Вони кажуть, що слони у спеку полюбляють вивалятися в багнюці, бо це слугує їм своєрідним кремом від сонця. А от сурикатів у зоопарку годують шматочками льоду з хробаками, який полюбляють ці тварини", - розповіли у студії.

Тим часом, у Відні, де температура перевищує 30 градусів, орангутанги з місцевого зоопарку самі обирають, як рятуватися від спеки. Один з них полюбляє поливатися зі склянки, а інший обливатися зі шлангу. А 55-річна самиця воліє ховатися від палючого сонця під мокрим простирадлом.

Нагадаємо, 24 червня повідомлялося, що вітри із Сахари несуть у Європу 40-градусну спеку. У багатьох європейських містах охолоджувати повітря допомагають фонтани і розпилювачі. Волонтери роздають безхатькам воду і облаштовують для них зони оснащені кондиціонером. 

Влада Парижа вже оголосила помаранчевий рівень небезпеки через задуху.

ВідеоЄвропейські зоопарки рятують тварин від спеки водою та крижаними смаколиками

У Берліні, де нині +34 градуси за Цельсієм, працівники звіринця для слонів влаштовують водні процедури. Кажуть - ті у спеку полюбляють вивалятися в багнюці, бо та слугує своєрідним кремом від сонця. А от сурикатів у зоопарку годують шматочками льоду з хробаками.  

Європейські зоопарки рятують тварин від спеки водою та крижаними смаколиками

Залиште свій коментар

Вибір редакції