Крокодил упав на людей з 12-го поверха

У Москві стався неординарний випадок: на перехожих упав двометровий кайман.

крокодил
Крокодил в результаті падіння зламав собі зуб і перелякав випадкових перехожих. (Фото: Архів)
У Москві на перехожих з 30-метрової висоти впав двометровий американський кайман. Як виявилось, нещасна рептилія впала з балкона 12-го поверха.

Крокодил в результаті падіння зламав собі зуб і перелякав випадкових перехожих, не дивлячись на те, що хижак в перші хвилини після приземлення сам перебував в шоковому стані, насилу ворушився і реальної загрози не представляв. Як пише "Твій день", приголомшені свідки дивовижної події негайно викликали рятувальників.

Це не єдина пригода крокодила в Росії. Як стало відомо, інша рептилія знайшлася в Якутську після 19-денних поневірянь по дачах. Крокодил на призвісько Гена, що належить фотографові Олександру Букрєєву, вдень поповз з дачі в невідомому напрямі.

Його пошуки результату не давали. Проте власники рептилії були упевнені, що вижити влітку на дачі їй допоможе сусіднє озеро.

Через місцеві газети господар пояснив городянам, як потрібно поводитися при зустрічі з крокодилом і як правильно його брати на руки. Крокодила виявив сусід фотографа по дачі Євгеній Слепцов, на городі якого з'явився утікач. Однією рукою Слєпцов затиснув щелепи, а другою схопив крокодила за хвіст.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: