Кубинським імпотентам почали ставити протези за рахунок держави

Єдина незручність протезу - незмінна довжина і необхідність руками надавати необхідну форму та напрям.

У хірургічній клініці імені Мануеля Аскунде Доменеч в кубинському місті Камагуей вперше проведені операції з встановлення в статевий член силіконових імплантатів.

Всього в Камагуей вже прооперували п'ятьох пацієнтів. Як і всі види медичного обслуговування на Кубі, ці операції безкоштовні і проводяться за направленням фахівців.

Часткове протезування пеніса покликане допомогти людям, які страждають порушеннями ерекції. Операція проводиться, якщо пацієнтові не допомагають всі інші засоби боротьби з імпотенцією, у тому числі ліки, аналогічні "Віагрі".

Як розповів завідувач урологічним відділенням клініки в Камгуее Хуан Карлос Їп (Juan Carlos Yip), така еректильна дисфункція найчастіше відзначається в пацієнтів старше 40 років, що страждають діабетом, порушеннями нервової провідності, сильним атеросклерозом і різними захворюваннями судин.

Операція імплантації в статевий член силіконового протеза, здатного забезпечити стійку ерекцію, за даними кубинських лікарів, дозволяє повернути пацієнтам всю радість статевого акту і покращує психологічний стан як самого чоловіка, так і його сексуальних партнерів, забезпечуючи вищу якість життя.

Хірурги застосували прості по конструкції полімерні стрижні з срібним серцевиною, що забезпечує механічні властивості імпланту. Плюсом даної системи, розробленої в США на початку 70-х років минулого століття, є простота, мінусом - необхідність вручну задавати конструкції необхідний вигин і її незмінна довжина.

Перед фаллопротезуванням пацієнтів обстежують психологи, психіатри, ендокринологи, терапевти та урологи. Відбір на безкоштовне протезування, крім п'яти прооперованих чоловіків, вже пройшли 28 кубинців. У міру поширення нової методики, кількість пацієнтів буде збільшуватися.

Дані втручання за межами острівної держави проводяться тільки в країнах "першого світу", де пацієнтам доводиться платити за них великі суми з своєї кишені.

За даними за 2009 рік, у світі щорічно імплантується 20-30 тисяч різних ендопротезів для пеніса.

Читайте також:

Луценко: Тимошенко змушена працювати з імпотентами і бандитами

Від наркозалежності лікують безкоштовними наркотиками

Більше 10% британців вірять: якщо займатися сексом стоячи, то жінка не завагітніє

Американський вчений довів, що пилосос псує сперму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: