Кухоль пива за наречену

Бажання випити кружку пива коштувала жителю Англії його нареченої і всього нажитого майна.

Кухоль пива за наречену
Бажання випити кружку пива коштувала жителю Англії його нареченої і всього нажитого майна.

Після того як 24-річний Джейсон Уілсон повідомив своїй коханій Еммі Томасон, що не хоче йти додому і збирається посидіти в барі зі своїми друзями, його наречена зібрала всі його речі, від одягу до CD, поклала у фургон вартістю 20 тисяч і втопила усе в найближчій гавані.

Те, що його машина разом з усіма пожитками лежить на дні моря неподалік від міста Уайтхевен, графство Камберленд, Уілсон дізнався не відразу. Лише коли йому зателефонував керівник, який надав на тимчасове користування фургон, він зрозумів, чим обернулася для нього кружка пива. Машину вдалося витягти з дна тільки за допомогою суднопідйомника.

Ще за добу до лайки солодка парочка і не думала розходитися: весільне плаття було готове, обручки куплені, запрошення на весілля розіслані, а на руках були путівки на Карибське море. Весілля було назначене на серпень. Однак тепер заручини розірвані, незважаючи на те, що в пари двоє дітей.

"Я не можу повернутися до неї, якщо в неї такий жахливий характер. Я не зможу жити з нею усе своє життя, думаю, ніхто не зміг би", - говорить колишній наречений, якому тепер доводиться жити в друзів.

Однак, як би там не було, Уілсон не став вимагати з колишньої нареченої відшкодування витрат. Він сподівається, що це зробить його страхова компанія.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: