Квартира в Києві та майже 10 млн грн активів. Голова Офісу президента подав декларацію про доходи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Єрмак зареєстрував 9 млн 722 тис. 290 грошових активів в гривневому еквіваленті.

Новий керівник Офісу президента України Андрій Єрмак в своїй декларації за 2019 рік вказав один автомобіль, квартиру та дохід 255 859 гривень.

Декларація була опублікована у НАЗК 14 лютого.

Згідно з поданим документом, Єрмак має квартиру в Києві площею майже 108 кв. м. та автомобіль Toyota Camry 2015 року випуску. Керівник ОП володіє низкою корпоративних прав, вартість найдорожчого з них, Адвокатського об'єднання "Міжнародна правнича компанія" - 120 тисяч гривень.

Що до доходів Єрмака, то він задекларував майже 256 тисяч гривень. Найбільше 2019 року заробив на підприємницькій діяльності  - 151 тис. гривень.

Окрім цього, Єрмак зареєстрував 9 млн 722 тис. 290 грошових активів в гривневому еквіваленті, 347 тис. доларів та 50 тис. євро. А також 1 262 500 грн фінансових зобов'язань перед "Альфа-Банком".

Президент України Володимир Зеленський 11 лютого звільнив з посади одіозного очільника свого Офісу Андрія Богдана. Від самого початку присутність в команді юриста викликала шквал критики у суспільстві та розмови про "людину Коломойського" в Офісі президента. ТСН.ua розповідає про найрезонансніші скандали тепер вже колишнього керівника Офісу Зеленського.

Водночас на місце Богдана було призначено помічника Зеленського Андрія Єрмака. У команді президента він був особистим помічником, займався відносинами України із Росією та США, особливо у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. Зібрали в одному матеріалі те, що казав Єрмак про Донбас, Росію, США та роботу на Зеленського.

Відео Новопризначений очільник Офісу президента Андрій Єрмак дав свою першу пресконференцію

Перша публічна поява і перші заяви нового очільника Офісу президента України. Андрій Єрмак, якого напередодні Володимир Зеленський своїм указом призначив наступником звільненого Андрія Богдана, дав свою першу пресконференцію на посаді. До цього Андрій Єрмак був помічником президента,  входив до його найближчого оточення, але був не надто відомий широкому загалу.  

Новопризначений очільник Офісу президента Андрій Єрмак дав свою першу пресконференцію

Залиште свій коментар

Вибір редакції