Квартиру киянина атакували гігантські коники "з жаб’ячими лапками"

У квартиру киянина пробралися комахи величезних розмірів, схожі на "гігантських клопів з жаб'ячими лапами".

У редакцію газети зателефонував киянин, і повідомив, що до нього в квартиру пробралися комахи величезних розмірів, схожі на "гігантських клопів з жаб'ячими лапами".

"Днями, коли я прибирав на кухні, з витяжки полізли невідомі мені тварюки. Я злякався, на вигляд вони нагадували гігантських клопів з жаб'ячими лапами. Довжина - більше шести сантиметрів. Ззаду стирчало щось схоже на жало. Я схопив взуття і почав давити їх - а раптом вони кусаються. Комахи розбіглися. Але одного вдалося вбити, обливши окропом", - розповів Ігор Лахтін, що живе на провулку Металістів.

Як пише видання, комаху показали фахівцям-ентомологам, які визначили, що це екзотичний коник, хоча точно встановити його вид поки складно.

"Для нашої місцевості такі коники не характерні. Швидше за все, комахи потрапили у наші краї з півдня, влітку могли жити на вулиці біля будинку, а з настанням холодів вони вирушили шукати місце для зимівлі. Не виключено, що в цьому будинку є любитель, який тримає таких коників у тераріумі, або розводить їх як корм для жаб, ящірок і т.п. Можливо, частина з них втекли і по перекриттях перемістилися в квартиру. Змусити їх вилізти з вентиляції могла надмірна спека", - пояснив заступник директора Інституту зоології ім. Шмальгаузена Ігор Довгаль.

За словами Довгаля, загрози для здоров'я людини такі коники не несуть. А частина тіла, яку киянин назвав жалом - "яйцекладка" у самки.

Читайте також:

У В'єтнамі знайшли літаючих жаб "вампірів"

Землян закликали готуватися до прийому 100 видів інопланетян

На Кіровоградщині дикі оси атакували школярів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: