Квартиру киянина атакували гігантські коники "з жаб’ячими лапками"

Квартиру киянина атакували гігантські коники "з жаб’ячими лапками"

Учені поки не встановили цей вид коника / Фото: Газета по-киевски

У квартиру киянина пробралися комахи величезних розмірів, схожі на "гігантських клопів з жаб'ячими лапами".

У редакцію газети зателефонував киянин, і повідомив, що до нього в квартиру пробралися комахи величезних розмірів, схожі на "гігантських клопів з жаб'ячими лапами".

"Днями, коли я прибирав на кухні, з витяжки полізли невідомі мені тварюки. Я злякався, на вигляд вони нагадували гігантських клопів з жаб'ячими лапами. Довжина - більше шести сантиметрів. Ззаду стирчало щось схоже на жало. Я схопив взуття і почав давити їх - а раптом вони кусаються. Комахи розбіглися. Але одного вдалося вбити, обливши окропом", - розповів Ігор Лахтін, що живе на провулку Металістів.

Як пише видання, комаху показали фахівцям-ентомологам, які визначили, що це екзотичний коник, хоча точно встановити його вид поки складно.

"Для нашої місцевості такі коники не характерні. Швидше за все, комахи потрапили у наші краї з півдня, влітку могли жити на вулиці біля будинку, а з настанням холодів вони вирушили шукати місце для зимівлі. Не виключено, що в цьому будинку є любитель, який тримає таких коників у тераріумі, або розводить їх як корм для жаб, ящірок і т.п. Можливо, частина з них втекли і по перекриттях перемістилися в квартиру. Змусити їх вилізти з вентиляції могла надмірна спека", - пояснив заступник директора Інституту зоології ім. Шмальгаузена Ігор Довгаль.

За словами Довгаля, загрози для здоров'я людини такі коники не несуть. А частина тіла, яку киянин назвав жалом - "яйцекладка" у самки.

Читайте також:

У В'єтнамі знайшли літаючих жаб "вампірів"

Землян закликали готуватися до прийому 100 видів інопланетян

На Кіровоградщині дикі оси атакували школярів

Повʼязані теми:

Наступна публікація