Лагер чи ель: чим відрізняються два найпопулярніші у світі типи пива. Інтерактивна інфографіка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Світ пива дуже різноманітний та цікавий. Між кожним типом пива є серйозна різниця. Спробуємо розібратися, чим відрізняються найпопулярніші види цього напою.

Світле, темне, біле ... Найчастіше наші пізнання про сорти пива обмежуються тільки цим набором. Але світ пива набагато ширший і різноманітніший. Вміст алкоголю у пиві може коливатися від 2% до 12% і навіть 24% в деяких експериментальних сортах. Пиво можна виробляти не тільки з ячмінного солоду, а й з пшеничного, житнього, соргового, рисового, кукурудзяного.

Водночас солод може мати різну ступінь обсмаження – від найсвітлішого, який має колір свіжого зерна чи соломи,  до найтемнішого, паленого, який схожий на каву. Використовуючи різні сорти та смаки хмелю разом з різноманіттям солоду пивовари мають можливість створити сотні чи тисячі видів і смаків пива. 

Як ми вже й казали, світ пива дуже різноманітний. Та найбільш популярні у світі два основних методи приготування пива: верхнє та низове бродіння. Так, ель - це пиво верхнього бродіння, яке відбувається при відносно високій температурі (15-25°C).  Таке бродіння відбувається швидше ніж у лагера, а пиво приготовлене з елевими дріжджами має більш фруктовий і пряний аромат ніж лагери. Свого розквіту культура елю досягла у Великій Британії та Ірландії.

А лагер, батьківщиною якого є Баварія (Німеччина) та Богемія (Чехія) - пиво довгого низового бродіння у холоді та з великим вмістом хмелю. Такий процес дозволив отримати  ні на що не схожий чистий солодово-хмелевий смак і аромат без будь яких фруктових домішок. До того ж це пиво довго зберігалося, що й дало йому назву. Понад 80% усього пива, яке виробляється у світі сьогодні – це лагер.

А як види елів, лагерів та особливих чи експерементальних сортів відрізняються один від одного – дивіться в нашій інтерактивній інфографіці:

Залиште свій коментар

Вибір редакції