Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ланос" на орбіті і російська відповідь Маску: Мережа вибухнула пародіями на запуск Tesla у космос

Українські користувачі іронічно жартували, прирівнюючи запуск до своєї реальності.

Американський винахідник, творець Tesla, генеральний директор компанії SpaceX Ілон Маск запустив у космос разом із ракетою-носієм Falcon Heavy свій старий автомобіль. Подія сколихнула весь світ, а особливо поціновувачів інженерної творчості Маска. Він не вперше дивує людство своїми унікальними винаходами у сфері космічних технологій, однак запуск легкового автомобіля у космос не залишив байдужими навіть тих, хто ніколи не чув про генія.

Одразу після запуску у Мережі почали з'являтися різноманітні пародії, іронічні меми та аматорські відео, які порівнюють запущену автівку з маршруткою, "Ланосом", переносять машину у світ космічних боїв із фільму "Зоряні війни".

Так, користувач Михайло Голуб у Twitter опублікував низку мемів і пародій. На цій, зокрема, автор порівнює автомобіль Tesla Ілона Маска із популярним в Україні Daewoo Lanos:

На наступній гіфці зображений той самий автомобіль Маска у космосі, що бере участь у боях із фільму "Зоряні війни":

Також користувач Голуб переніс автомобіль у сіру українську або російську реальність похмурих радянських багатоквартирних будинків і брудних подвір'їв: 

Іронічно жартували користувачі Мереж над імовірною "відповіддю" Росії Ілону Маску:

На наступній світлині показано зліплену в'язнями зі снігу ракетну установку "Тополь-М", пофарбовану у відповідні кольори. Подали жарт як ще одну "відповідь" Маску: 

Українці теж іронічно поставилися до власної реальності і створили низку жартівливих публікацій:

Поінформовані джерела у КМУ запевняють, що на борту #FalconHeavy мала бути баржа з кавунами)))

Опубліковано Євгеном Магдою 6 лютого 2018 р.

Інші користувачі просто створювали цікаві публікації:

Нагадаємо, приватна космічна компанія SpaceX запустила надважку ракету-носій Falcon Heavy. Ракету запустили зі стартової платформи у штаті Флорида, вона перетнула орбіту Марса. Вантажем є особистий старий автомобіль Ілона Маска.

Залиште свій коментар

Вибір редакції