Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Латвійського депутата звинуватили в інтернет-пошуку порно, сцен інцесту і зоофілії

Політик стверджує, що став жертвою тих, хто має доступ до його комп'ютера.

У Латвії запропонували покарати депутата Сейму Іманта Параднієкса, з комп'ютера якого, за даними ЗМІ, відправлялися пошукові запити порнографічного змісту.

З цього приводу, як повідомляє Mixnews, висловився колега парламентарія, представник опозиційної партії "Центр згоди" Андрій Елксниньш.

Імант Параднієкс є членом націоналістичного об'єднання TB/LNNK, яке входить до складу правлячої коаліції. Скандал навколо парламентарія розгорівся на початку жовтня. Портал Pietiek.com, відомий публікацією різного компромату, оприлюднив дані про пошукові запити, зроблені з комп'ютера одного з депутатів Сейму (ім'я парламентаря при цьому прямо не називали, проте читачі порталу стверджували, що йдеться про Параднієкса).

Запити стосувалися порнографічного відео, сексу в громадських місцях, а також сцен інцесту і порнографії за участю тварин (зокрема, собак).

Параднієкс після цього визнав, що принаймні деякі з запитів дійсно зроблені з портативного комп'ютера, яким він користується. Однак при цьому парламентарій заявив, що крім нього до цього комп'ютера має доступ "широке коло осіб". "Треба визнати, я був занадто легковажним, думаючи, що цей комп'ютер безпечний, довіряючи його іншим людям. Звичайно, я давав його і людям не з сімейного кола", - цитував Параднієкса портал DELFI.

Депутат висловив думку, що ініціатори скандалу хочуть відвернути увагу від його ініціатив щодо демографічної політики (він, зокрема, останнім часом активно виступав проти абортів).

Сам ініціатор розслідування вважає, що Параднієкса слід заарештувати. Опозиціонер додав, що згаданими пошуковими запитами, можливо, варто було б зацікавитися поліції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції