Лавров на переговорах щодо Сирії напоїв журналістів горілкою

Російський міністр також віддав журналістам піцу, яку йому надіслав Керрі.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров напоїв журналістів горілкою під час переговорів щодо Сирії у Женеві.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала представник МЗС РФ Марія Захарова.

За її словами, під час тривалих переговорів держсекретар США Джон Керрі передав Лаврову і його команді піцу, але російський міністр відніс її журналістам.

"Журналісти (не наші) попросили до неї горілку. Лаврова довго просити не довелося - з собою було. "Піца від американців, горілка від нас", - сказав Лавров, передаючи продпайок", - написала Захарова.

Нагадаємо, домовленості про перемир'я у Сирії були досягнуті в результаті переговорів між держсекретарем США Джоном Керрі і главою МЗС Росії Сергієм Лавровим, які тривали більше 14 годин у Женеві.

Згідно з домовленостями, всі сторони конфлікту в Сирії повинні припинити стріляти з 12 вересня. "Повна тиша" повинна протриматися сім днів, після чого буде створено спеціальний центр по розмежуванню терористів і помірної опозиції.

Мирний план також передбачає, що сили президента Сирії Башара Асада не будуть наносити авіаудари в певних районах країни. Опозиція повинна буде всіма можливими способами дистанціюватися від терористичних організацій "Фронт Фатх аш-Шам" (колишній "Фронт Нусра") і "Ісламська держава", щоб зберегти свою легітимність.

Залиште свій коментар

Наступна публікація