Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лайки за інтимні стосунки. Парламенту пропонують створити державний реєстр сексу

У профільному комітеті планують відхилити таку законодавчу ініціативу.

Створити державний реєстр сексу - із такою ініціативою звернувся киянин до парламентського комітету з питань людини. Він переконаний, якщо люди будуть реєструватися через додаток у телефоні, що вони є парою, що вони ведуть статеве життя, і навіть те, чи задоволені вони сексом, то мовляв, родини будуть щасливіші й зникне сімейне насильство.

Як ставляться до ідеї реєстру у Верховній Раді та власне користувачі соціальних мереж, ідеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Усі дані про побачення (принаймні, не перші, а коли ви вже пара), всі дані про статеві акти і їхню кількість, і навіть кнопка "sos", на випадок насилля, або - незадоволення іншим партнером, після цього, пропонує фіксувати киянин Андрій Хілько, який подав пропозицію створення такого реєстру.

"Метою є спонукання, підтримка громадян у створенні та розвитку здорової сім'ї, безпечного інтимного життя".

Мовляв, не чисті на думки та дії не реєструватимуться, а хто партнером не задоволений, отримає підтримку від держави - психолога, уролога, сексолога і навіть безкоштовні контрацептиви. Депутати реагують без сміху.

"Найбільше питання це якраз - критерії. Як оцінити задоволення когось із партнерів? Ну, хто буде оцінювати? Хто буде в комісії, чи потрібна ця комісія?", - говорить радниця голови парламентського комітету з прав людини Ірина Суслова.

Вона вже готувала законопроєкти протидії сімейному насильству та педофілії. У цьому зверненні, каже, нічого конкретного і дієвого. Цю оцінку підтримують і психологи.

"Скільки ми маємо пар, які мають обидва штампи в паспорті і потім розлучаються? Багато. І це не є гарантією, що саме ця реєстрація, що ця пара потім ці сексуальні відносини перенесе до шлюбу", - каже психоаналітикиня та психологиня Ірина Тарасова.

Відео Киянин пропонує створити державний реєстр статевих відносин

Він переконаний, якщо люди будуть реєструватися через додаток в телефоні, що вони є парою, що вони ведуть статеве життя, і навіть те чи задоволені вони сексом, то мовляв, родини будуть щасливіші та зникне сімейне насильство. Як ставляться ідеї реєстру в парламенті та користувачі соціальних мереж – у сюжеті.  

Киянин пропонує створити державний реєстр статевих відносин

Та й узагалі, чи потрібно настільки втручатися державі в особисті стосунки між людьми. А надто інтимні. Це питання найбільше обговорюють як у соціальних мережах, так і поза ними.

"Якщо ми хочемо справді покращити ситуацію, треба робити ставку на виховання. Щоб люди бачили в любові великий дар, щось дуже особливе, що треба берегти і не виносити на показ", - говорить клірик Михайлівського Золотоверхого собору протодиякон Петро Лобатинський.

Але комітет із прав людини все ж зобов'язаний розглянути це звернення. І тут обіцяють неодмінно дати письмову відповідь.

"Ініціатива дивна, можу сказати. Чим менше регулювання від держави, тим краще для суспільства. Є якісь загальноморальні правила. А друге - немає додаткового навантаження на бюджет. Це не один мільйон, може – десятки, якщо не сотні мільйонів", - говорить голова комітету Верховної Ради з питань прав людини Дмитро Лубінець.

Тож якщо суспільство не підтримає ініціативу, а депутати вирішать заощадити державні кошти та ресурси, потреби здобувати оцінки та лайки за інтимні стосунки найближчим часом не доведеться.

Сергій Моргун, Олена Гущик

Залиште свій коментар

Вибір редакції