Лебідь шукає собі подругу в інтернеті

Лебідь з британського графства Корнуолл шукає собі нову подругу на популярному інтернет-сервісі Facebook.

черношиїй лебідь
(Фото: Архів)
Лебідь з британського графства Корнуолл шукає собі нову подругу на популярному інтернет-сервісі Facebook, повідомляє телеканал "Скай Ньюз".

Чорношиїй лебідь на призвісько Рекс живе у парку Тревано-гарденс поблизу міста Хелстон в графстві Корнуолл на південному заході Англії. Якийсь час назад його подругу Рексану задушила лисиця. Це стало серйозним ударом для Рекса, оскільки лебеді широко відомі своєю вірністю і постійністю в підборі партнерів.

Бачивши страждання лебедя, співробітники парку вирішили створити спеціальну сторінку для нього на популярному сайті знайомств. Вона носить назву "Чорношиїй лебідь Рекс шукає кохання".

Представник парка по зв'язках з пресою Річард Кокс заявив, що спочатку цей намір сприймався як жарт, проте потім довело свою серйозність.

Річ у тому, що батьківщиною чорношиїх лебедів є Південна Америка, і у Великобританії їх знайти не так-то просто.

"Пошук нової партнерки для Рекса ускладнений тим, що, зрозуміло, чорношиї лебеді не можуть просто так узяти і прилетіти сюди", - вказав Кокс. За його словами, керівництво парку намагалося зв'язуватися з ділерами, але вони зазвичай пропонують птахів вже парами.

Тому співробітники Тревано-гарденс як і раніше сподіваються, що сторінка Рекса в Всесвітній павутині все-таки допоможе йому врешті-решт знайти щастя.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: