Ліфтолуки, дивні танці та кросівки на підборах. Як Медведєв став людиною-мемом

Ліфтолуки, дивні танці та кросівки на підборах. Як Медведєв став людиною-мемом

Фото: Getty Images

Дивіться добірку перлів російського урядовця. 

14 вересня російський прем'єр Дмитро Медведєв відзначає своє 51-річчя. За роки своєї політичної кар'єри він пройшов довгий і тернистий шлях від очільника російського Кабміну і президента РФ  до людини-мема. Завдяки своїми дивакуватим висловам та незвичній поведінці Медведєв  став героєм величезної кількості жартів, коубів та фотожаб, тому в його день народження ТСН.ua вирішив згадати найпопулярніші з них.

Ймовірно, сьогодні Медведєв буде святкувати свій день народження із піснями і танцями. Ще за часів його президентства шаленої популярності набуло відео його розваг на зустрічі однокурсників. На записі російський політик витанцьовував під хіти 90-х років. Феєричні па той видавав під пісню гурту "Комбінація" - "Амерікан бой". Медведєв у сірому костюмі не до ладу розхитувався із боку в бік та вимахував руками. Поганому танцюристу, як-то кажуть…

Галасу у соцмережах наробило і перше селфі Медведєва - він зробив ліфтолук на свій iPhone.

 

По заявкам подписчиков, которых теперь 400 000. Спасибо!

Фото опубликовано Дмитрий Медведев (@damedvedev)Июн 11 2014 в 9:07 PDT

Ще одним кумедним "самчиком" глава російського уряду обзавівся під час свого візиту до Малайзії. А чим ще займатися прем'єру під час закордонних поїздок. У строкатій пляжній сорочці він сфотографувався поруч із павичем. Важко сказати, хто з них був яскравішим. У Мережі жартома порівнювали Медведєва із півнем та глузувати з його турне.

Медведєв відомий і тим, що любить клювати носом на офіційних заходах.   Він впадав у сплячку під час відкриття Олімпіади у Сочі та промови глави РФ Володимира Путіна на Федеральних зборах, а згодом навіть попросив розробити для нього прилад, який не дасть заснути під час роботи.

Російський прем'єр смішив юзерів і своїм завзяттям до різних видів спорту. Він зняв коротенький фільм про гру у бадмінтон та тягав залізо із главою РФ Володимиром Путіним.

Одним своїм зовнішнім виглядом російський прем'єр напрошується на тролінг і жарти. Він часто потрапляє в об'єктиви камер у дивакуватих речах чи взутті  – гавайських сорочках, яскравих пуховиках, що нагадують жіночі,  та кросівках чи черевиках на підборах. Ще той франт.

Медведєв у Малайзії / Фото: Reuters

 

А после спорта - чай

Фото опубликовано Дмитрий Медведев (@damedvedev)Авг 30 2015 в 5:35 PDT

Медведєв у Сочі / Фото: Getty Images

Під час свого візиту до окупованого Криму наприкінці травня глава російського уряду поспілкувався із місцевими пенсіонерами. Одна із жінок поцікавилася у Медведєва, де ж обіцяна індексація виплат, на що він відповів: "Просто грошей немає зараз. Знайдемо гроші – зробимо індексацію. Ви тримайтесь тут. Усього вам доброго, гарного настрою і здоров'я". Фраза "Грошей немає, але ви тримайтесь" - тепер візитна картка Медведєва. Із нею пишуть пісні та вірші, роблять реклами та створюють коротенькі відео. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація