Лікар помилково відрізав пацієнту здорову нирку замість хворої

Лікар помилково відрізав пацієнту здорову нирку замість хворої

Ілюстрація

Замість хворої правої нирки лікар, який заплутався у підготовлених ним перед операцією записах, вилучив пацієнту абсолютно здорову ліву нирку.

Хірург центральної лікарні острова Реюньйон (заморський департамент Франції) в Індійському океані помилково видалив пацієнту здорову нирку замість хворої.

Від дій лікаря постраждав пацієнт у віці 71 року. Замість хворої правої нирки лікар, який заплутався у підготовлених ним перед операцією записах, вилучив пацієнту абсолютно здорову ліву нирку.

"Це особливо важка лікарська помилка", - заявив на прес-конференції в Сен-Дені (столиця Реюньйон) головлікар лікарні Мішель Кальмон.

За даними комісії, що розслідувала цей інцидент, коли хірург виявив свою помилку, було вже надто пізно - повернути назад орган назад не було ніякої можливості. Комісія також встановила, що помилка стала наслідком впливу "особистих обставин", а також втоми і неуважності лікаря.

Потерпілому пацієнтові страхова компанія запропонована грошову компенсацію. У разі відмови від неї він може подати до суду на лікарню і хірурга-кривдника. Зараз лікарі намагаються врятувати хвору нирку потерпілого.

Хірург, який вчинив помилку, відсторонений від роботи. За словами представників лікарні, він дуже пригнічений і має намір попросити переведення на інше місце роботи.

Читайте також:

Російський лікар лікує важкохворих пацієнтів анекдотами

Австралійський нейрохірург продавав квитки на операції з аукціону

У Швейцарії живе лікар, який переплюнув доктора Хауса у витівках

Повʼязані теми:

Наступна публікація