Лікар використовував жир пацієнтів для заправки авто

В Каліфорнії розпочалось розслідування щодо хірурга-косметолога, який використовував жир своїх пацієнтів для виготовлення біопалива.

Департамент охорони здоров'я Каліфорнії розпочав розслідування щодо хірурга-косметолога, який використовував жир, видалений у своїх пацієнтів, для виготовлення біопалива. Про це повідомляє американський журнал Forbes.

Доктор Крейг Алан Біттнер, що володіє клінікою Liposculpture в Беверлі-Хіллз, не приховував своїх дій і навіть пропагував їх на спеціально створеному сайті lipodiesel.com. "Вони (пацієнти) не лише позбавляються животів, але й беруть участь в порятунку Землі", - пояснював хірург.

За даними журналу, в Біттнера, що зробив за час роботи близько семи тисяч операцій, було стільки матеріалу, що він заправляв біопаливом не лише свій Ford Explorer, але і Lincoln Navigator коханки. Проте якими б хорошими намірами не керувався доктор Біттнер, використання медичних відходів для заправки автомобілів в Каліфорнії заборонено.

Журналісти відзначають, що Біттнера буде нелегко притягнути до відповідальності, оскільки він, побоюючись штрафних санкцій з боку влади штату, закрив практику і переїхав в ПАР.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: