Лікарі влили у в’єтнамця 4,5 літра пива, щоб врятувати від алкогольного отруєння

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лікарі влили у в’єтнамця 4,5 літра пива, щоб врятувати від алкогольного отруєння

Рівень шкідливого метанолу в крові перевищував норму в 1119 разів.

У В'єтнамі лікарі врятували пацієнта від смерті. Вони очистили організм від високого вмісту алкоголю, в його організм влили 4,5 літра пива.

Про це пише Daily Mail.

Інцидент стався у провінції Куангчі. Швидка доправила до лікарні 48-річного Нгуєна Ван Нхат у важкому стані. Рівень метанолу у крові перевищував норму в 1119 разів. Це сталося через те, що чоловік вживав неякісний алкоголь.

Лікарі вирішили влити у нього три бляшанки пива по 0,3 літра, бо у ньому міститься етанол, що є антидотом метанолу. Це допомогло, тому впродовж 12 годин пацієнту доливали в організм ще по пляшці на годину.

Весь цей час лікарі проводили очищення крові від смертельно небезпечних токсинів. Невдовзі Нхат прийшов до тями, а за три тижні він видужав і виписався з лікарні.

У лікарні пояснили, що алкоголь може надійти в організм у формі етилового спирту і метилового спирту. Другий є смертельно небезпечним для людини, бо окислюється до отруйного формальдегіду. В разі надходження в організм етанолу і метанолу печінка "надає перевагу" обробці етанолу. Цим скористалися лікарі, коли обирали метод лікування.

Нагадаємо, у Китаї під час операції лікарі із жовчного міхура жінки, що харчувалась фастфудом, витягнули дві тисячі каменів різного розміру.

Наступна публікація