Лист подолав шість миль за 27 років

27 років коледж в Британії пересилав атестати своїй випускниці.

70-річна Джил Смезерс з міста Веллінбороу в центральній Англії отримала листа з атестатами своєї 46-річної дочки Трейсі з коледжу, що знаходиться за шість миль від її будинку. Як пише The Daily Mail, як дата відправлення на конверті зазначено 4 листопада 1982 року.

Смезерс розповіла журналістам видання, що упаковка зі згорнутими в трубку атестатами добре збереглася. За її словами, малоймовірно, що її хтось розкривав.

На бандеролі також значиться і більш свіжий штамп місцевого поштового відділення, датований 15 лютого 2010 року, тобто за 8 днів до того, як Смезерс отримала пакет.

За словами британки, після отримання посилки вона зв'язалася зі своєю дочкою, яка зараз проживає в Канаді. З'ясувалося, що протягом усього цього часу Джил вважала, що Трейсі забрала атестати з коледжу, а сама Трейсі думала, що її мати отримала їх поштою. Тепер Джил не збирається пересилати старі документи до Канади, а залишить їх собі на пам'ять.

Представник Королівської пошти Великобританії вже заявив, що лист не міг знаходитися в поштовій системі протягом такого тривалого часу. За його словами, штамп відправника на конверті, швидше за все, завдано франкіровальною машиною - так що відправник проштампував бандероль, але не відправив її.

Керівництво Трешемского коледжу, звідки пакет мав бути відправлений 27 років тому, відмовилось коментувати припущення про те, що атестати просто забули відправити випускниці. Тим часом джерела видання в освітньому закладі висловили впевненість, що в останні кілька років подібних старих листів в коледжі не знаходили.

Читайте також:

У Бельгії проводять акцію "п'ятниці без електронної пошти"

В Ізраїлі через вибухівку в листі припинили поштове сполучення

У 2010 році спаму побільшає на 40%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: