Лист солдата Другої світової війни дійшов за адресою через 64 роки

Військовослужбовець Чарльз Флемінг відправив листа матері в часи Другої світової, а отримали рідні послання лише через 64 роки.

Лист, написаний британським військовослужбовцем у роки Другої світової війни, було доставлено за адресою призначення через 64 роки після відправки.

Оформлене на двох сторінках послання було відправлено до Великобританії Чарльзом Флемінгом, що проходив військову службу в Італії.

Лист був адресований його матері.

За словами представника британської Королівської пошти, вірогідною причиною такої довгої доставки могло бути те, що лист тривалий час перебував поза полем зору відомства, а потім його хтось знову відправив адресату.

Якщо тут винні лише працівники пошти, то у випадку із американцем Четом Фітчем, "винен він самий". Іще за життя Фітч був відомий своїм почуттям гумору. Але пенсіонер, який помер у віці 88 років, зберіг гумор і після смерті.

Його друзям і родичам через рік стали приходити листи від Чета зі зворотною адресою "Небеса".

В одному з них небіжчик писав: "Я запитав у тутешнього начальника, чи можна мені повернутись назад і послати кілька вітальних листівок. Спочатку він відмовив, але потім погодився. Хотів би я розповісти вам про те, що тут відбувається, але словами цього не поясниш. Зараз мені треба повертатися, тому що начальник домовився, щоб на перший раз мене пустили назад. Отже, краще не випробовувати вдачу. Мабуть, побачимося (швидше, ніж ви думаєте). Бажаю вам щасливого Різдва".

Читайте також:

Американець привітав друзів з Різдвом з того світу

Знайдено унікальні листи Коцюбинського

Лист вартістю €276 тисяч

The New York Times надрукувала фальшивий лист

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: