Листи знаменитостей продадуть

На аукціоні буде продано приватні листи європейських монархів, літераторів і філософів, написані за останні 500 років.


Сьогодні, 5 червня, стало відомо, що лондонський торговий будинок Christie's виставив на міжнародний аукціон унікальну приватну колекцію листів європейських монархів, літераторів і філософів. Це зібрання збори заздалегідь оцінюється в 4,6 мільйони доларів.

Зібрання містить близько тисячі листів відомих діячів останні 500 років. У колекції є листи англійської королеви Єлизавети I, Наполеона Бонапарта, англійського поета Джона Донна, франко-швейцарського теолога Жана Кальвіна, Людвіга ван Бетховена, Альберта Ейнштейна, Ісаака Ньютона, Ернеста Хемінгуея, Шарлоти Бронте, Чарльза Дарвіна, Франсуа Вольтера, Льюїса Керролла, Уїнстона Черчилля, Махатми Ганді, Клода Моне, Даніеля Дефо, Олександра Пушкіна, Петра Чайковського та Федора Достоєвського. 

Колекція листів була знайдена в швейцарській Лозанні в підвалі будинку колекціонера Альбіна Шрама. Колекціонер помер ще в 2005 році, і лише після смерті в одному з підсобних приміщень його будинку і були знайдені залізні коробки з цінними реліквіями. 

Австрієць Альбін Шрам почав скуповувати листи історичних діячів на європейських аукціонах в 1970-і роки. За 30 років він зібрав одну з найцінніших колекцій історичних документів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: