Літня француженка вигулювала голого коханця, прив’язавши повідець за пеніс

Літня француженка вигулювала голого коханця, прив’язавши повідець за пеніс

Ілюстрація / Фото: zastavki.com

63-річна жінка і її коханець серед білого дня прогулювалися по головній торговій вулиці міста на півдні Франції: чоловік був зовсім голий, а на шиї прикріплений повідець.

У Франції затримана літня дама, яка вигулювала голого чоловіка в центрі Каркассоне, прив'язавши повідець до інтимної частини його тіла. У поліції коханці заявили, що це була гра і зізналися, що схиблені на сексі.

Як повідомляє агентство France Press, у такому вигляді жінка 63 років і її 40-річний коханець серед білого дня прогулювалися по головній торговій вулиці міста на півдні Франції, знаменитого своєю середньовічною фортецею. Пара була затримана на вході в один з магазинів.

На початку квітня коханці постануть перед судом за звинуваченням у розпусних діях.

Сама пара зізнається, що часто-густо практикує подібного роду "ігри", оскільки не уявляє своє життя без сексу.

Нагадаємо, уродженець Туреччини, який проживає в Німеччині, звернувся в поліцію з проханням захистити його від дружини, яка, як він вважає, схиблена на сексі. Чоловік попросив поліцейських дозволити йому залишитися переночувати у відділку.

Турок розповів, що одружений вже 18 років, і за час шлюбу встиг обзавестися двома дітьми. Але останні кілька років сімейне життя здається йому нестерпним - дружина чіпляється до нього і вимагає зайнятися з нею сексом.

Читайте також:

Суд заборонив чоловікові займатися сексом через низький IQ

"Застукана" дружиною під час сексу коханка відгризла чоловікові член

Чоловік не одразу зрозумів, що займався сексом з трупом

Повʼязані теми:

Наступна публікація