Літнє подружжя відправили у круїз з геями

Туристична компанія продала літній подружній парі квиток на круїз для гомосексуалістів. Пенсіонери вимагають компенсації.

В Італії літнє подружжя висунуло претензії до туристичної компанії, яка відправила їх у круїз для гомосексуалістів.

У вересні чоловік і дружина, імена яких не називаються, заплатили 4,5 тисячі доларів за середземноморський круїз "Революція" з міста Чічітавекья до Барселони і назад.

Однак туристична компанія "Грімальді" не попередила клієнтів, що цей круїз призначений спеціально для геїв.

Під час круїзу "Революція" пасажирам пропонувалися послуги коктейль-бару і ресторану, "ночі караоке" і заняття фітнесом. Все це було оформлено з урахуванням смаків гомосексуалістів. Літнє подружжя, що виявилися єдиною гетеросексуальної парою на борту лайнера, розповідало, що їх украй збентежила атмосфера поїздки.

Адвокат подружжя Антоніо Францесконі в бесіді з журналістами підкреслив, що його клієнти жодним чином не бажають дискримінувати геїв. За словами адвоката, мова йде виключно про незручності, які довелося пережити туристам.

Францесконі заявив, що надіслав "Грімальді" лист з вимогою компенсації, але поки що не отримав відповіді. За даними газети The Daily Mail, розмір компенсації, на яку розраховують подружжя, дорівнює сумі, витраченій на квитки.

Один з організаторів круїзу "Революція", представник гей-співтовариства Алессіо де Джорджіо, прокоментував ситуацію словами: "Це наочний приклад того, наскільки в країні поширена гомофобія". Одержати коментарі в компанії "Грімальді" журналістам не вдалося.

Читайте також:

Лист солдата Другої світової війни дійшов за адресою через 64 роки

Американець освоїв 50 професій в 50 штатах за 50 тижнів

Жінка, яка 7 місяців знаходиться у комі, народила дитину

Німецьке місто зайняли гноми-нацисти
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: