Литовці будуть випускати газовану горілку

Газована горілка стає популярною в Європі - після британців її почали виробляти у Литві. Компанії сподіваються таким чином вийти з кризи.

У Литві будуть випускати газовану горілку. Новий продукт представив місцевий виробник алкогольних напоїв Alita.

Планується, що спочатку новий напій поширюватимуть на ринку Балтійських країн, пізніше його запропонують і за кордоном. Компанія сподівається, що цей продукт допоможе підвищити обсяги продажів.

Alita не повідомляє, скільки коштів вклала у виробництво нового продукту, проте стверджує, що для цього було потрібні додаткові інвестиції.

"Новий продукт вимагав інвестицій як для створення самого напою, так і для стратегії. Крім того, була створена оригінальна тара для нової горілки, оскільки за стандартами ЄС, горілку можна розливати лише в пляшки певного літражу. Стандартні пляшки з-під шампанського 0,75 л, треба було виробити спеціальну пляшку місткістю 0,7 л для горілки", - розповів представник товариства Дарюс Вежяліс.

Газована горілка кілька років тому вперше з'явилася на ринку Великобританії. У виробництві цього напою використовують кисень або вуглекислий газ, яким насищають горілку.

Читайте також:

Пияцтво в Росії досягло рівня часів перебудови

Чернігівський умілець винайшов шампанське з меду

На Житомирщині розбилася фура з пивом: 37 бочок одразу вкрали

У Білорусі вводять "уроки тверезості" для молодших класів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: