Лось гуляє Петербургом

Мешканці Санкт-Петербурга уже вкотре намагаються допомогти вийти з міста лосям, які блукають вулицями.

Мешканці Санкт-Петербурга в районі станції "Дачне" помітили лосеня, яке зайшло в місто. Про тварину, яка заблукала, повідомили у чергову службу. 

"Спочатку лосеня бачили в районі станції "Дачне". Потім люди повідомили, що бачили тварину вже на вулиці Морської Піхоти", - сказав представник МНС. За його словами, співробітники пошуково-рятувального загону поки що не знайшли тваринку.

"Можливо, він уже пішов за межу міста", - припустив співробітник МНС. Дикі тварини досить часто "гостять" в північній столиці. 

У травні минулого року два лосі забрели на територію молокозаводу. Поки рятувальники думали, що з ними робити, тварини самі пішли у бік лісу. 

Літом 2005 року декілька лосів, переляканих будівництвом автомобільного заводу в Шушарах, вийшли до автотраси і паралізували рух на Московському шосе. Наряди ДПС виїжджали на місце, щоб відігнати тварин. Лосі, підняті із звичного місця, ще впродовж двох днів бродили вздовж шосе. 

Чотири роки тому відбувся цікавий випадок в передмісті Петербурга Петродворці. Лосі не тільки забрели до парку, але навіть купалися в знаменитих фонтанах Петродворця.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: